Kasteelkeukenhof

Menu

  • Home
  • Ontdek het landgoed
  • Veelgestelde vragen
  • Contact
Zoeken
MenuSluit

Wethouder Jeanet van der Laan opent Kabouterwandeling bij Kasteel Keukenhof ‘Maak bewegen leuk voor kinderen!'

  1. Kasteelkeukenhof
  2. Nieuws
  3. Wethouder Jeanet van der Laan opent Kabouterwandeling
Nieuws
13 okt. 2019

Sinds juli van dit jaar is de Gemeente Lisse aangesloten bij de landelijke beweging Jongeren Op Gezond Gewicht (JOGG). Deze organisatie zet zich in om jongeren gezond te laten opgroeien. Een van de initiatieven om jongeren meer te laten bewegen is de Kabouterwandeling bij Kasteel Keukenhof. Wethouder Jeanet van der Laan opende vrijdag 18 oktober de wandeling officieel samen met Keukenhof directeur Bart Siemerink en een groep kinderen.

Bewegen is goed voor kinderen. Het draagt bij aan een betere conditie en een gezond gewicht. Volgens de richtlijnen van de Gezondheidsraad hebben basisschoolkinderen elke dag minimaal een uur matig of zwaar intensieve beweging nodig om gezond te blijven. ‘Buitenspelen, naar school te fietsen en wandelen zijn goede manieren om meer te bewegen’, aldus Bart Siemerink, directeur van Keukenhof. ‘We hebben een prachtig landgoed waar wandelaars terecht kunnen. Om het voor kinderen leuker te maken om te wandelen, hebben we de Kabouterwandeling uitgestippeld. Een korte wandeling versierd met unieke kabouterpaaltjes waar je van alles leert over het bos bij Kasteel Keukenhof. Leuk voor de kinderen, maar ook voor de ouders!”

De regen weerhield de kinderen er niet van om de kabouterwandeling te lopen. Ze gingen op zoek naar de 16 verschillende kabouterpaaltjes die langs de 750 meter lange wandeling staan. Na afloop van de wandeling kregen de kinderen en hun ouders iets te drinken en een gezonde snack. En ze kregen allemaal een doosje tulpenbollen mee. Want de herfst is niet alleen de ideale tijd voor een wandeling. Het is ook de tijd om tulpen te planten voor een kleurrijke tuin in het voorjaar.

Met de herfstvakantie voor de deur is het een mooie tijd voor een wandeling in een prachtige omgeving. Maak ook de Kabouterwandeling bij Kasteel Keukenhof. De wandeling start bij de speeltuin bij de Hofboerderij op landgoed Keukenhof.

Kasteelkeukenhof
Adres
Keukenhof 1
2161 AN Lisse
Openingstijden
Landgoed dagelijks geopend - van 8:00 - 19:30 uur,
Kasteel enkel voor rondleidingen geopend
  • Contact
  • Over ons
  • Trouwen
  • Feesten en partijen
Meer handige links
  • Pers
  • Veelgestelde vragen
  • Privacy Statement
  • ODR platform
Annuleer